1504877047.png
1504879405.png
1504879060.png
1504879005.png
1504879262.png
1504823878.png
1504879300.png
1504878990.png
Oferta od reki

WYSZUKIWARKA


NEWSLETTER
/KONTAKT
Michalski Motors - Płock
ul. Wyszogrodzka 134, 09-400 Płock,
Mazowieckie
Tel. +48 24 268 24 08
Fax +48 24 267 70 23
salon-plock@michalskimotors.com

Godziny otwarcia
Pon. - Pt.: 9.00 - 18.00
Sob.: 9.00 - 14.00


 

 

WARUNKI KORZYSTANIA Z SERWISU

Firma Michalski Motors szanuje prywatność każdej osoby odwiedzającej serwis michalskimotors.com i jego podstrony. Jakiekolwiek informacje zebrane na temat Państwa będą użyte w pierwszym rzędzie do wykonania usługi, którą Państwo zamówiliście oraz do poprawy naszej obsługi względem Państwa.


Wykorzystanie Twoich danych                  
Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować tajność zbierania, przesyłania i przechowywania danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Przystępując do korzystania z naszego serwisu Użytkownik wyraża dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez firmę Michalski Motors, firmy do niej należące lub stowarzyszone, jej agencję reklamową oraz inne firmy, z którymi Michalski Motors współpracuje jego danych osobowych w celu realizacji usługi dla jego korzyści. Będzie się to odbywać zgodnie z odpowiednimi przepisami prawa, dotyczącymi ochrony danych.
Użytkownik ma świadomość prawa wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania, wstrzymywania, przetwarzania lub ich usunięcia. Zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 838 z późn. zm.). Dołożymy wszelkich możliwych starań, aby spełnić Państwa życzenia. Prosimy jednak pamiętać, że pewne przepisy prawne, w szczególności regulujące kwestie bezpieczeństwa lub finansów (np. w działalności Ford Credit) mogą wykluczać niektóre działania. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, których wyjaśnienie nie znajduje się na naszych stronach internetowych, prosimy je przesłać na adres:
admin@michalskimotors.com
W tytule wiadomości prosimy wpisać „Dane Osobowe".  
                         
Zezwolenia       
 Dla opcji “Formularz kontaktowy” i  „Umów się na jazdę próbną” Użytkownik wyraża zgodę na przesłanie wiadomości tekstowych, wiadomości głosowych oraz przesyłek pocztowych.
Dla opcji „Informuj mnie o nowościach” Użytkownik wyraża zgodę na przesyłanie wiadomości tekstowych oraz przesyłek pocztowych.

Mailing
Firma Michalski Motors zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskała dzięki działalności związanej z prowadzeniem serwisu michalskimotors.com

Pod określeniem tym rozumiemy informacje:
•             dotyczące bezpośrednio informacji zawartych w serwisie (np. nowości, wewnętrzne promocje, oferty specjalne)
•             nie komercyjne listy (np. życzenia, informacje, komentarze osobiste itp.)
•             informacje komercyjne dotyczące naszej działalności i działalności Ford Polska
Wiadomości te wysyłane będą sporadycznie, ich objętość zostanie ograniczona a treść będzie zawierać wyłącznie informacje potencjalnie dla Państwa interesujące lub mające na celu poprawę naszej obsługi względem Państwa.
 
Użycie plików Cookies
 Pliki Cookies będą używane jedynie w trakcie korzystania z opcji „Informuj mnie o nowościach” po to, aby utrzymać dane w trakcie sesji. Żadne dane osobowe nie będą w nich przechowywane.
                                           
Znaki handlowe
Wszystkie nazwy, obrazy, znaki logo identyfikujące firmę Michalski Motors stanowią jej własność. Wszystkie należące do osób trzecich marki, produkty, usługi i nazwy firm znajdujące się na niniejszej stronie stanowią znaki handlowe, znaki usługowe oraz nazwy handlowe ich posiadaczy. Firma Michalski Motors nie zezwala na ich wykorzystywanie przez jakąkolwiek osobę inną niż ich posiadacze. Wszelkie tego rodzaju przypadki wykorzystania stanowią naruszenie praw posiadacza.

Prawa autorskie
Zawarte w serwisie michalskimotors.com i na jego podstronach teksty, ilustracje, zdjęcia, grafiki, dźwięki, animacje, filmy wideo czy inne materiały podlegają prawom autorskim i innym prawom własności przemysłowej i intelektualnej. Zawarte tam informacje nie mogą być wykorzystywane do komercyjnego użytku czy dystrybucji oraz nie mogą być w jakimkolwiek celu modyfikowane czy przenoszone na inne strony bez pisemnego zezwolenia firmy Michalski Motors.

Partnerzy
Warunki korzystania z serwisu nie dotyczą serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są na stronach Michalski Motors

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Warunkach korzystania serwisu. Każdą osobę korzystającą z serwisu obowiązuje ich aktualna wersja. 

 

 

 

 

Strona główna | O firmie | Aktualności | Praca | Warunki korzystania z serwisu | Mapa strony | Kontakt |