1504877047.png
1504879405.png
1504879060.png
1504879005.png
1504879262.png
1504823878.png
1504879300.png
1504878990.png
Oferta od reki

WYSZUKIWARKA


NEWSLETTER
/KONTAKT
Michalski Motors - Płock
ul. Wyszogrodzka 134, 09-400 Płock,
Mazowieckie
Tel. +48 24 268 24 08
Fax +48 24 267 70 23
salon-plock@michalskimotors.com

Godziny otwarcia
Pon. - Pt.: 9.00 - 18.00
Sob.: 9.00 - 14.00


 

 

AKTUALNOŚCI

NOWY FORD FOCUS PREMIERA 2018!!!

więcej >>
 
Nowy Ford KA+ oferuje pakowne wnętrze, wysoką wydajność i radość z jazdy.

  

więcej >>
 
Modele Ford Performance walczą o zwycięstwo na torze wyścigowym Motorland

 

więcej >>
 
Ford Mondeo Hybrid - ekonomiczna i wygodna podróż, która kosztuje mniej niż jazda komunikacją miejską. Coraz większe zainteresowanie tym modelem w salonach Ford Michalski Motors.

 

W salonach Ford Michalski Motors coraz większym zainteresowaniem klientów cieszy się Nowy Ford     Mondeo z napędem hybrydowym HEV (hybrid electric vehicle).  Ford jako pierwsza marka w Polsce w bardzo otwarty sposób prezentuje auto hybrydowe z segmentu D.  Należy zwrócić uwagę, iż w zasadzie każda marka ma w swojej ofercie pojazdy hybrydowe. Ich prezentacje schowane są często na ostatnich stronach katalogów, a ceny są po prostu niekorzystne. Sytuacja inaczej przedstawia się w przypadku Nowego Forda Mondeo Hybrid.

więcej >>
 
Michalski Motors wśród najlepszych w Wielkim Teście Salonów Auto Świata 2015

Tygodnik Auto Świat już po raz dwunasty przeprowadził Wielki Test Salonów. Wysłannicy redakcji - tajemniczy klienci odwiedzili w sumie 216 placówek salonów sprzedaży nowych aut 12 marek samochodowych. W każdym salonie oceniano trzy kategorie: organizacja salonu, jakość obsługi i jazda próbna.

więcej >>
 
Nowa umowa partnerska firmy Ford Michalski Motors z Wisłą Płock S.A.

Firma Ford Michalski Motors i Wisła Płock podpisały nową umowę partnerską, która obowiązywała będzie do końca rundy jesiennej sezonu 2015/16.

Tak jak do tej pory klub będzie reklamował Forda na stadionie oraz poza nim w zamian za świadczenie finansowe, a także wypożyczanie Wiśle pojazdów na mecze wyjazdowe.

Zapraszamy na mecze naszego Partnera. Najbliższe spotkanie już 9 sierpnia o godz. 18.00, Wisła Płock - Arka Gdynia.

więcej >>
 
5 modeli Forda nagrodzonych przez branże flotową
więcej >>
 
Pięciomilionowy egzemplarz silnika Ford EcoBoost.

WARSZAWA, 1 kwietnia 2015 roku – Ford Motor Company ma kolejny powód do dumy: linię produkcyjną opuszcza właśnie pięciomilionowy egzemplarz oszczędnej jednostki paliwowej
z rodziny EcoBoost, która na rynku zadebiutowała w 2009 roku.

więcej >>
 
Relacja z przedpremierowego pokazu nowego Forda Focus i zupełnie Nowego Forda Mondeo w Michalski Motors w Płocku.

W środę 29 października 2014 roku w siedzibie firmy Michalski Motors w Płocku odbył się przedpremierowy pokaz FORD ROADSHOW 2014. Zaprezentowane zostały dwa nowe modele: Ford Focus i całkowicie nowy Ford Mondeo.

więcej >>
 
Ford Fiesta ponownie numerem 1 w Europie

W zeszłym roku Ford Fiesta ponownie wywalczył pozycję najlepiej sprzedającego się modelu w Europie. W 2013 roku firma Ford dostarczyła europejskim klientom 293 663* egzemplarze tego modelu, dzięki czemu Ford Fiesta już drugi rok z rzędu był najchętniej kupowanym autem segmentu B w Europie.

więcej >>
 
Michalski Motors dalej partnerem Wisły Płock w rundzie jesiennej sezonu 2014/2015 I ligi piłki nożnej

Firma Ford Michalski Motors i Wisła Płock S.A. podpisały nową umowę partnerską, która obowiązywała będzie do końca rundy jesiennej sezonu 2014/15.

Tak jak dotychczas - w zamian za świadczenie finansowe, a także wypożyczanie Wiśle pojazdów na mecze wyjazdowe, Klub będzie reklamował FORDA na i poza stadionem.

więcej >>
 
Ford wprowadza w Europie wyjątkową linię produktów i usług Vignale i prezentuje koncepcyjnego Forda Mondeo Vignale.

Firma Ford prezentuje nowego Forda S-MAX Concept, linię ekskluzywnych produktów i usług Vignale oraz nowego Forda Mondeo Vignale Concept.Podczas salonu samochodowego we Frankfurcie firma Ford prezentuje nowego Forda S-MAX Concept, czyli futurystyczną wizję pojazdu klasy SAV.

więcej >>
 
20 lat Forda Mondeo; ponad 4,5 miliona egzemplarzy sprzedanych w Europie.

Mondeo ma za sobą bogatą przeszłość, a przed sobą świetlaną przyszłość, powiedziała Barb Samardzich, wiceprezes ds. rozwoju produktu, Ford of Europe. Już od dwudziestu lat Ford Mondeo wyznacza standardy w zakresie właściwości jezdnych, nowatorskich technologii, bezpieczeństwa i oszczędności paliwa.

więcej >>
 
Ford prezentuje w Europie nowego Forda Mustang, oferującego elegancki i sportowy design, zaawansowane technologie i osiągi na światowym poziomie.

Ford prezentuje w Europie nowego Forda Mustang, oferującego elegancki i sportowy design, zaawansowane technologie i osiągi na światowym poziomie.

●        Bill Ford, prezes firmy Ford Motor Company, zaprezentował nowego Forda Mustang, który wejdzie do sprzedaży w Europie po blisko 50 latach produkcji.

●        Samochód zaprezentowany podczas specjalnego wydarzenia pod hasłem „Go Further” zorganizowanego w Barcelonie dla zaproszonych dilerów, pracowników Forda
i przedstawicieli mediów. Nowy Ford Mustang zadebiutował jednocześnie na czterech kontynentach i w sześciu miastach.

●        Nowy Ford Mustang w wersji fastback i cabrio oferuje światowej klasy osiągi, wysoką jakość i porywający design,

więcej >>
 


 

 

 

 

 

Strona główna | O firmie | Aktualności | Praca | Warunki korzystania z serwisu | Mapa strony | Kontakt |